Sprzęt zakupiony dla szkoły podstawowej w ramach inicjatywy Laboratoria Przyszłości.

Sprzęt zakupiony dla szkoły podstawowej w ramach inicjatywy Laboratoria Przyszłości.

2022-10-06T15:37:49+00:00

Laboratoria Przyszłości to inicjatywa edukacyjna realizowana przez Ministerstwo Edukacji i Nauki we współpracy z Centrum GovTech w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.  Jego celem jest stworzenie nowoczesnej szkoły, w której zajęcia będą prowadzone w sposób ciekawy, angażujący uczniów oraz sprzyjający odkrywaniu ich talentów i rozwijaniu zainteresowań. W ramach Laboratoriów Przyszłości szkoły otrzymają wsparcie finansowe na zakup wyposażenia technicznego potrzebnego w kształtowaniu i rozwijaniu umiejętności manualnych i technicznych, umiejętności samodzielnego myślenia jak również pracy zespołowej, dobrej organizacji i dbania o porządek na stanowisku pracy oraz radzenia sobie w życiu codziennym.

Nasza szkoła pozyskała na ten cel środki w wysokości 35000,00

Zakupiliśmy następujący sprzęt:

 • drukarkę 3D wraz z materiałami eksploatacyjnymi
 • notebook 15”
 • aparat fotograficzny
 • gimbal
 • pen 3D wraz z akcesoriami i materiałami eksploatacyjnymi
 • statyw z akcesoriami
 • oświetlenie do realizacji nagrań
 • mikrofon kierunkowy z akcesoriami
 • stację lutowniczą
 • klocki KORBO
 • Aktywny mobilny zestaw nagłaśniający Ibiza
 • stacja pogody
 • maszyna do szycia z akcesoriami
 • materiały do prac stolarskich

 

 

Powyższy sprzęt będzie wykorzystywany w szkole na lekcjach oraz zajęciach pozalekcyjnych.

 

Prezentujemy sprzęt zakupiony w ramach programu Laboratoria Przyszłości.